O SPOLEČNOSTI

Com-peto.CZ s.r.o. se od samého počátku svého působení profiluje jako poradenská společnost poskytující široké portfolio poradenských služeb podnikatelským subjektům i veřejným institucím.

Profil naší společnosti nám umožňuje individuální a flexibilní přístup, a tím i schopnost najít pro našeho klienta optimální řešení, která budou úzce korespondovat s jeho podnikatelskými cíly.

Společnost Com-peto.CZ s.r.o. vznikla v roce 2008 na základě již dříve prováděné poradenské činnosti jednoho ze zakládajících partnerů společnosti. Pracovní tým je tvořen jak zkušenými projektovými manažery s příslušnou specializací, tak absolventy ekonomického a právního zaměření. V naší společnosti se tak snoubí dlouholetá zkušenost s inovativním přístupem nové generace.

Díky zkušenému týmu úzce specializovaných profesionálů a rozsáhlému dlouholetému know-how dokážeme nejen efektivně podpořit rozvojové projekty našich klientů, ale i sami generovat celou řadu příležitostí pro rozvoj podnikání našich klientů.

Naším cílem je být Vám spolehlivým partnerem poskytujícím kvalitní a komplexní poradenství v oblasti EU dotací a dalšího specializovaného poradenství. Vizí společnosti je snaha o to, aby se každý z našich klientů stal i naším dlouhodobým partnerem.

Štěpán Šmejkal
jednatel společnosti